17 вер. 2021

Олімпійський тиждень

В групі середнього дошкільного віку № 3 "Говорунчики" пройшло заняття в рамках "Олімпійського тижня" на тему: "Значення режиму дня"
15 вер. 2021

Олімпійський тиждень

15.09.2021 р. дітей познайомили з олімпійськими видами спорту, розповіли про олімпійські ігри, олімпійську символіку
13 вер. 2021

Олімпійський тиждень

13.09.2021р. у закладі дошкільної освіти розпочався "Олімпійський тиждень"
10 вер. 2021

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
8 вер. 2021

ТРИВАЄ ДІАГНОСТИКА РІВНІВ ЗНАНЬ ДІТЕЙ НА ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Педагогічна діагностика рівнів розвитку дошкільників - професійний обов'язок кожного вихователя, який має вболівати за кінцеві результати своєї роботи.
7 вер. 2021

В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ПРОХОДИТЬ ДІАГНОСТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ "ПІЗНАЙ СЕБЕ"

Діагностика рівня знань дітей старшого дошкільного віку дозволяє дати загальну оцінку рівня розвитку дошкільників і встановити проблемні складові, які розвинені недостатньо і потребують додаткової уваги, а також оцінити рівень організації освітнього процесу в групі.
6 вер. 2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Ефективність рухливих ігор для вирішення завдань фізичного виховання багато в чому залежить від умов їх проведення - емоційної насиченості, різноманітності рухового змісту, наявності просторого приміщення, майданчики і достатньої кількості необхідних для кожного віку предметів-іграшок.
3 вер. 2021

ПЕДАГОГІЧНА ДІАГНОСТИКА РІВНІВ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

В закладі дошкільної освіти з 06 по 10 вересня в групах старшого дошкільного віку буде проходити тиждень "Пізнай себе" за допомогою діагностичних карток.
2 вер. 2021

Значення ранкової гімнастики, її завдання

Ранкова гімнастика є цінним засобом оздоровлення і виховання дітей. Під час систематичних занять ранковою гімнастикою пропадає сонливий стан, з'являється відчуття бадьорості, настає емоційний підйом, підвищується працездатність.
1 вер. 2021

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

Розпочався новий навчальний рік! 01.09.2021 року в ЗДО №248 відбулося свято до Дня Знань. Напередодні свята 1 Вересня, в групах дошкільного віку вихователі проводили з дітьми бесіди-розмови, під час яких розглядали ілюстрації в книжках, читали оповідання, вивчали вірші про Україну, знання, дружбу.