Освітяни Київського району - учасники міської серпневої конференції педагогічних працівників Харкова

29 серп. 2019
28.08.2019

28 серпня 2019 року в приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах формування інноваційного освітнього простору міста».

У роботі конференції взяли участь: начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, керівники закладів освіти нашого району та представники районної організації учнівського самоврядування ДЮА "ШУМ".

Перед початком конференції працювали локації за різними напрямами діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування. Наш район представив проекти естафети патріотичних справ "Збережемо мир в Україні!" та тематичні випуски шкільних газет до Дня Перемоги у Другій світовій війні, Дня пам'яті та примирення, Дня визволення міста Харкова від нацистських загарбників. Під час роботи нашої локації учні Харківської гімназії № 55 провели майстер-клас із виготовлення національно-патріотичних сувенірів, представники Харківського технологічного ліцею № 9 презентували виставку дитячих проектів "З Україною в серці", а учні Харківського педагогічного ліцею № 4 взяли участь в опитуванні учасників конференції, що проводили члени міської організації учнівського самоврядування.