Новорчні ранки

21 груд. 2019
21.12.2019 в дошкільному закладі пройшли Новорічні ранки . Усі малята отримали подарунки від міського голови Г.А.Кернеса -це радість для дітей та їх батьків.. Колектив батьків та малят щиро вдячні міському голові за новорічні подарунки.

Сьогодні у закладі дошкільної освіти пройшли новорічні свята у групах ранього та  молодшого віку.   Завідувач закладу Кушквич Н.Л. привітала дітей та гостей зі святом  та вручила солодкі подарунки всім дітям від міського голови Кернеса Г.А. Гості щиро дякували міському голові Г.А.Кернесу за привітання кожній родині та за солодкі гостинці для малят.