ДІАГНОСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДІТЕЙ старшого, середнього та молодшого дошкільного віку

17 груд. 2020
З 14.12.2020 по 18.12.2020 року в закладі дошкільної освіти проводиться діагностика дітей дошкільного віку. Вся освітня робота з дітьми запланована і проводиться відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та програми «Дитина».

Оцінювання досягнень дітей  здійснюється з використанням карток відповідно до стандартів освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти. В процесі оцінювання рівня досягнень дітей, вихователі дотримувались таких критеріїв:

• не порівнювати дитину  одну з іншою, а лише саму з собою;
  • пріоритетність – як саме дитина виконала завдання – самостійно, раціонально, старанно, творчо чи з допомогою іншого, традиційно, похапцем, репродуктивно).

Результати рівнів засвоєння програмового матеріалу з дітьми старшого, середнього та молодшого дошкільного віку будуть узагальнені в таблицях та діаграмах. Дані діагностичних досліджень рівня знань дітей у І півріччі 2020 року дадуть змогу зорієнтувати педагогів у сильних і слабких сторонах розвитку кожної дитини, доборі засобів оптимізації цього процесу, шляхів індивідуальної роботи з нею.