21 травня в закладі дошкільної освіти пройшла тематична розвага «Прощавай, наш дитсадок, був ти рідним для діток!»

21 трав. 2021
В старшій групі №12 "Зірочки" пройшла розвага "«Прощавай, наш дитсадок, був ти рідним для діток!»

Випускний у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Не так давно батьки привели діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

Тематичне заняття, присвячене випуску дошкільнят до школи,  пройшло цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя!

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників закладу дошкільної освіти ще із одним випуском.

Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба!

Переглянути фото