ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

31 трав. 2021
01 червня 2021 року в закладі дошкільної освіти, в усіх вікових групах пройдуть розваги під гаслом «Коли співають діти – зростають щастя квіти», присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Щороку в перший день літа в нашому садочку відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Розвага до Дня захисту дітей «Коли співають діти – зростають щастя квіти» за сприятливих погодних умов, пройде на спортивному майданчику, після чого вся малеча долучиться до конкурсу малюнків на асфальті "В кожному малюнку - СОНЦЕ!"