ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

2 черв. 2021
За результатами роботи пісумкового засідання педагогічної ради закладу освіти, педагогами складено проєкт річних завдань на новий 2021/2022 навчальний рік.

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Тема:  Реалії та перспективи діяльності закладу дошкільної освіти.

Мета: аналіз та підбиття підсумків роботи за 2020/2021 навчальний рік;   визначення завдань на наступний навчальний рік.

Питання, що розглядаються

Форма обговорення питання

Доповідач

1.

Про виконання рішень попередньої педради №4.

Завідувач

Коваленко Н.М.

2.

Про аналіз стану освітньої роботи та виконання основних річних завдань за 2020/2021 навчальний рік.

Аналітичний

звіт

Завідувач

Коваленко Н.М.

3.

Про діагностування рівнів знань дітей старшого, середнього та молодшого дошкільного віку.

Вихователь- методист

4.

Про психологічну готовність дітей старшого дошкільного віку до переходу до ЗЗСО.

Аналітична  інформація

Практичний  психолог Лук’янченко В.В.

5.

Про результати комплексного вивчення «Організація освітньої роботи в групах старшого дошкільного віку».

Вихователь- методист

6.

Про результати роботи творчої групи педагогів.

Керівник творчої групи

7.

Про звітування педагогів ЗДО щодо роботи протягом навчального року.

Творчі  звіти-презентації

Педагоги ЗДО

8.

Про планування роботи на літній оздоровчий період (затвердження плану роботи).

Рекомендації,

обговорення

Сестра медична старша

Чегодаєва А.І.

9.

«Педагогічний банк ідей і пропозицій» - пропозиції вихователів до річного плану роботи 2021/2022 н.р.

педагогічний діалог,

анкетування

Педагоги ЗДО, практичний психолог

У наступному навчальному 2021/2022 навчальному році актуальною залишається робота щодо формування мовленнєво-комунікативної, соціально-громадянської компетенції дітей та важливим є активізація роботи з батьками через використання різноманітних інформаційних, комунікативних, інтерактивних заходів та дистанційних технологій.