ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МОРОЗИВА

10 черв. 2021
В нашому садочку сьогодні відбулися цікаві бесіди про цей смачний десерт

Цього дня у світі відзначаються Всесвітній день морозива.

Літо в самому початку. Погодьтесь, найбажаніший десерт зараз — смачне, прохолодне морозиво. Тож і в нашому садочку сьогодні відбулися цікаві бесіди про цей смачний десерт. В ході розповідей, діти дізналися про технологію приготування морозива. Після чого вихованці старшої групи №12 «Зірочки» виготовили уявне морозиво та пригостили своїх друзів.

Кафе 33 пингвина на улице Мира в Волгограде: фото, отзывы, адрес, цены – Афиша-Рестораны    Достеменно історія створення всіма улюбленого смаколика невідома.
Подейкують, що Марко Поло привіз рецепт крижаного десерту з Китаю.  У цій країні мандрівник зміг не тільки спробувати його, а й побачити сам процес приготування. Морозиво – десерт, який обожнюють і дорослі, і діти. Шоколадне, фруктове, пломбір, морозиво у ріжку, морозиво у брикеті, заморожений фруктовий лід – і це не всі його різновиди.
А ще дійсно смачне та якісне морозиво ви можете приготувати самостійно!
Відкладіть сьогодні усі справи та порадуйте себе улюбленим десертом. Ми скажемо вам по секрету: саме у цей день порція морозива ніяк не вплине на вашу фігуру.
Смакуйте із задоволенням та смачного вам дня!