Освітня діяльність. СВЯТО ПОВІТРЯНИХ КУЛЬОК

17 черв. 2021
Була проведена музична розвага в усіх вікових групах "Свято повітряних кульок"

Повітряні кульки дарують нам свято,

Їх люблять дорослі й ще більше  - малята!

Повітряна кулька літати уміє,

А кожнадитина про це тільки мріє!

Повітряну кульку у небо пущу -

З привітом летить вона хай до дощу!

Сьгодні в нашому садочку відбулося «Свято повітряної кульки.  Діти разом із педагогами - малювали, викладали мозаїку, робили аплікацію,  грали в ігри з кульками, проводили досліди з водою. Під час розваги діти отримали багато позитивних емоцій і вражень. Ми бажаємо, щоб наші вихованці назавжди залишалися веселими, життєрадісними. А найкращою нагородою для нас є усміхнені обличчя та сяючі очі дітей. Наприкінці розваги було проведено флешмоб з кульками.

Організували та провели розвагу музичний керівник Яно Е.Ш. і інструктор з фізкультури Гордієнко Т.В., а всі вихователі. разом із дітьми, були спільними учасниками.

Переглянути фото