Програма "Шкільний офіцер поліції" в дії!

6 лип. 2021
Профілактичне заняття з вихованцями КЗ «ДНЗ №248» Київського району на липень 2021 року в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

В рамках програми «Шкільний офіцер поліції», сьогодні 06.07.2021 року, з вихованцями закладу дошкільної освіти відбулася зустріч працівника поліції Ченського Дмитра Геннадійовича .

Профілактичне заняття було організовано згідно графіку проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з вихованцями закладів дошкільної освіти Київського району у липні 2021 року. Захід відбувся на спортивному майданчику, де участь прийняли вихованці дошкільних груп, із дотриманням карантинних вимог.

Ченський Д.Г. провів бесіду з дітьми про правила дорожнього руху, про особисту безпеку, розповів дітям про будні поліції. Також застерігав дітей від співрозмови з незнайомими людьми.

Дані зустрічі поліпшують якість освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; вдосконалюють теоретичні знання та практичні навички педагогів з формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя та пропагують вести здоровий спосіб життя. серед дітей та батьків; інтегрувати суспільне та родинне виховання з проблем безпеки життєдіяльності дитини.

ЩИРО ДЯКУЄМО!

Переглянути фото