ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "ОСОБИСТІСТЬ ДИТИНИ" - рухова ключова компетентність

15 лип. 2021
Сьогодні в середній інструктором з фізкультури Гордієнко Т.В. були проведені спортивні рухливі та хороводні ігри на свіжому повітрі «У садочку всіх чекають ігри та забави…»

У закладі дошкiльної освіти № 248 кожного дня педагоги організовують і проводять різні цікаві заходи з дітьми, веселі розваги, цікаві ігрові конкурси. Залученням дітей до спорту у закладі опікуються інструктор з фізкультури Гордієнко Т.В. разом із педагогами.

Сьогодні в середній групі були проведені  спортивні рухливі та хороводні ігри на свіжому повітрі «У садочку всіх чекають ігри та забави…», де дошкільнята брали активну участь. Вони емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свої кращі можливості та спортивні навички.

Атмосфера літнього спортивного дня подарувала вихованцям незабутні радісні  хвилини.

Переглянути фото