Освітні напрями "Гра дитини", "Дитина у природному довкіллі". Ключові компетентності - ігрова, природничо-екологічна.

16 лип. 2021
Літо є найбільш сприятливим періодом для укріплення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей.

ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ

Літній період у дитячому садку — це не лише ігри, розваги та цікаве дозвілля. Улітку наші педагоги закріплюють знання та зміцнюють здоров’я вихованців. Щоб ефективно розв’язати такі завдання, необхідно правильно організувати свою діяльність.

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Насичена кольорами природа та її живі звуки роблять звичайну літню прогулянку приємною та пізнавальною. Веселі ігри дітей на свіжому повітрі можна присвятити найголовнішій прикрасі території дитячого садка — квітам. Зверніть увагу дітей на те, що вони потребують бережливого ставлення, догляду. За цієї умови квіти довго милуватимуть око.

Літні ігри та забави на повітрі не тільки корисні для дитячого здоров’я, а й мають найбільше виховне значення, вони допомагають розвивати у дошкільнят інтерес і любов до природи, дбайливе до неї ставлення, формують художній смак, творчу уяву та конструкторські здібності, вправність і винахідливість, виховують працьовитість, посидючість і терпіння. А це – запорука успішної підготовки дитини до нового життєвого етапу – до навчання в школі.

Переглянути фото