ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "ДИТИНА У СВІТІ МИСТЕЦТВА"

20 лип. 2021
Художньо-продуктивна діяльність дітей молодшого дошкільного віку (вихователь Ларіна О.М.)

У 4-5 років дитина розширює коло відносин з оточуючим світом. Її увагу привертає все більше та більше об’єктів, виникає безліч «чому». В цей час педагогам та батькам важливо не тільки надати цікаву інформацію, а й сформувати правильне відношення до довкілля.

Вдома малюка цікавлять предмети побуту, а за межами домівки – об’єкти природи. У наш час особливо актуальною стає проблема екологічної освіти. У дітей спостерігається недостатній інтерес до природних явищ, дещо недбале ставлення до об’єктів природи. Тому потрібно малечі показати красу природи, її таємне життя, навчити бережливо ставитись до неї, цінувати те, що є поряд, допомогти зрозуміти, що навколо має вистачити місця всім: і пташці, і звірям, і черв’ячку, травинці і квіточці, дереву та кущику та, навіть, маленькій комашці. І серед усього цього повинен панувати мир, злагода та любов.

Тому й корисно дати дітям поняття про багатоманітність об’єктів природи, зокрема ознайомити із захоплюючим світом комах.

переглянути фото