ОСВІТНІЙ НАПРЯМ «ДИТИНА У СВІТІ МИСТЕЦТВА» Театралізована діяльність дітей.

26 лип. 2021
Серед різноманітних форм навчання і виховання дітей в дошкільному віці особливе місце посідає театр і театралізовані ігри, тому гра є основним видом діяльності дітей дошкільного віку під час організації освітньо-оздоровчої роботи влітку. Театралізованим іграм приділяється належна увага, оскільки саме вона надають унікальні можливості для гармонійного розвитку особистості дитини. Театр - один з найбільш доступних видів діяльності, який дозволяє вирішувати багато проблем педагогіки і психології, пов'язані з моральним і художнім вихованням, розвитком уяви, самостійності, ініціативності.

«РОЛЬ ТЕАТРУ У ВИХОВАННІ ДІТЕЙ»

У закладі дошкiльної освіти № 248 кожного дня педагоги організовують і проводять різні цікаві заходи з дітьми, веселі розваги, цікаві ігрові конкурси, театралізовані вистави.

Однією з важливих завдань театралізованої діяльності є позитивне ставлення до себе, як до особистості, до своїх однолітків та до інших людей. Діти вчаться дивитися на себе з боку, узгоджувати свої дії з партнерами, будувати взаємодію та спілкування один з одним з урахуванням індивідуальних особливостей. Виступ перед глядачами формують впевненість у собі. Педагоги навчають дітей розуміти стан іншої людини, вміти висловлювати свої емоції, виховувати дружелюбність, уміння діяти спільно.

Театралізована діяльність - це яскраві спалахи емоцій, задоволення від гри, радість, це діяльність, у якій здійснюється бажання, мрії і багато іншого. Театралізованій грі слід приділяти належну увагу, оскільки саме вона надає унікальні можливості для гармонійного розвитку особистості дитини.

Нехай акторами в подальшому стануть не багато вихованців, але приємні спогади залишаться у всіх.