ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВЛІТКУ

2 серп. 2021
Основна мета роботи педагогів у літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище.

Літо є найбільш сприятливим періодом для укріплення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Для забезпечення успішного літнього відпочинку та оздоровлення дітей в умовах ЗДО визначена та проведена відповідна підготовча роботу, яка передбачає: - поповнення, поновлення матеріалів на теми «Загартування дітей влітку», «На допомогу вихователям: працюємо влітку».

Групи забезпечені дидактичними іграми для занять з дітьми на вулиці; - іграшками для ігор з вітром, піском, водою. Протягом дня педагоги закладу організовують та проводять з дошкільниками:

- різноманітні ігри (з правилами, творчі, рухливі);

- різні види праці;

- спостереження.

Забезпечують:

- самостійну художню діяльність (музична, образотворча, театралізована, конструктивна);

- самостійну пізнавальну діяльність;

- самостійну ігрова діяльність.

Гра з піском і водою викликає неповторні тактильні відчуття, доставляє надзвичайне задоволення і є цілющим методом пісочної терапії.

Пісок- це прекрасний природний матеріал для розвитку сенсорного сприйняття навколишнього світу і розвитку моторики рук дітей дошкільного віку. Д л я  дітей дошкільного віку це- не тільки захоплюючаале і пізнавальна подія.

В  іграх з водою дитина, за допомогою дорослого, не тільки пізнає її властивості, але вода надає організму дитини релаксаційний ефект, дуже цікаво спостерігати, як найпростіші дії з водою доставляють радість дітям і надалі залишають прекрасні спогади.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО