ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "ГРА ДИТИНИ"

6 серп. 2021
Спортивна розвага в групі раннього віку «Дитячі перегони» (в-ль Гура В.В.)

Спортивні ігри в дитячому садку – це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини.

«Перегони на машинках» – це один з найулюбленіших заходів на свіжому повітрі найменших вихованців нашого садочка. Ця ігрова діяльність допомагає налагодити співпрацю між дітьми й заохочує командну роботу. У неї можна грати всім дітям відразу, змагаючись один з одним, але краще розділитись на дві команди з рівною кількістю учасників.

Сьогодні в ЗДО №248 вихователь дітей раннього віку Гура В.В., зуміла зацікавити малят так, що атмосфера спортивних змагань подарувала малим гонщикам, і вболівальникам незабутні радісні хвилини.

З великим захопленням дітлахи демонстрували свою спритність, швидкість та кмітливість. Цей день, що перетворився у справжні гонки, подарував незабутнє піднесення і неперевершені емоції. Зростайте здоровими любі наші діти, втішайтеся літечком, загартовуйтеся сонцем , повітрям, водою і будьте здорові!