Заходи до Дня Державного Прапора України

19 серп. 2021
На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Прапор — це державний символ він є в кожної держави;

Це для всіх — ознака сили,це для всіх — ознака слави.

Синьо-жовтий прапор маєм: синє — небо, жовте — жито;

Прапор цей оберігаєм, він — святиня, знають діти.

Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині,

Ми навіки вже — народом, українським, в Україні.

Н. Поклад

Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. Український Державний Прапор - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Напередодні державних свят, Дня Державного Прапора України, Дня міста Харкова та Дня Незалежності України, в закладі були проведені заходи з дітьми усіх вікових груп.

Педагоги провели «годину українознавства» , під час якої пояснювали дітям символічне значення кольорів Державного Прапора України. Адже як відомо, жовтий колір – це колір пшеничної ниви, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б хліб. Це символ достатку українського народу. Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба, колір води, без якої не дозрів би хліб. І ще – це колір миру.

Кожна дитина сьогодні мала атрибути жовто-блакитного кольору: квіти, прапорці, стрічки, що були виготовлені вихователями власноруч із дошкільнятами, кульки, розмальовані руки або ж щічки малят у жовто-блакитних барвах.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Фотозвіт вищезазначених заходів Ви знайдете у фотогалереї нашого садка, пройшовши за наступним посиланням