КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

25 серп. 2021
ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ-СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИХ, ТЕХНОЛОГІЙ ФОРМ ТА МЕТОДІВ РОБОТИ

Які педагогічні технології, методики, системи здатні забезпечити формування соціальної компетентності дошкільника? Про це сьогодні, під час консультації для педагогів розповіла вихователь-методист Федоренко О.Ю.

Олена Юріївна нагадала про сучасні педагогічні технології в дошкільній освіті, які спрямовані на реалізацію державних стандартів дошкільної освіти та роз'яснила, як організувати роботу в новому навчальному році щодо впровадження новітніх-соціально орієнтованих, технологій форм та методів роботи.

В даний час педагогічий колектив ЗДО  розпочинає впроваджувати в роботу інноваційні технології. Тому основне завдання педагогів закладу дошкільної освіти - вибрати методи та форми організації роботи з дітьми, інноваційні педагогічні технології, які оптимально відповідають поставленої мети розвитку особистості.

Принципово важливою стороною педагогічної технології є позиція дитини у освітньому процесі, ставлення до дитини з боку дорослих. Дорослий у спілкуванні з дітьми дотримується положення: «Не поруч, не над, а разом!». Його мета - сприяти становленню дитини як особистості. Будь-яка педагогічна технологія має відповідати   основним методологічним вимогам (критеріям технологічності), зокрема концептуальності (кожна педагогічна технологія має спиратися на відповідну наукову концепцію, що охоплює філософське, психологічне, дидактичне і соціально-педагогічне обґрунтування досягнення.

матеріали консультації