ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "Особистість дитини"

27 серп. 2021
Спортивні ігри в дитячому садку – це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини.

Заняття з дітьми на прогулянці: на скільки важливі і навіщо потрібні.

Одні із найяскравіших спогадів дитинства – це веселі ігри з однолітками. Але подібні розваги на свіжому повітрі є не тільки приємним проведенням часу, вони позитивно впливають на розвиток дітей.

Заняття на свіжому повітрі поліпшують роботу головного мозку, нервової, травневої та судинної систем. Прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють імунітет, роблять дітей стійкими до застуд. Крім того, гуляти на природі корисно, тому що діти спостерігають різну погоду (сонце, звуки дощу, різні відтінки неба, краплі води і калюжі, вітер). Ігри дітей на вулиці – найбільш ненав’язливий метод загартування малюків.