ДЕНЬ ЗНАНЬ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

1 вер. 2021
Розпочався новий навчальний рік! 01.09.2021 року в ЗДО №248 відбулося свято до Дня Знань. Напередодні свята 1 Вересня, в групах дошкільного віку вихователі проводили з дітьми бесіди-розмови, під час яких розглядали ілюстрації в книжках, читали оповідання, вивчали вірші про Україну, знання, дружбу.

І знову осінь на порозі,

В цю світлу вересневу рань.

Журавлик дітям всім бажає,

Набратись мудрості і знань!

А ще здоров’я міцне мати,

Щоб Україну прославляти!

Вихованці  старших та середніх груп дивували глядачів, віршами, піснями про дитячий садок та чудовими таночками. які підготували до цього прекрасного свята. Наймолодші  вихованці подарували всім присутнім дітям та працівникам закладу, запальний таночок. В гості до дітей завітав герой -Бананчик, який  грав і танцював з малечею, а потім загадував загадки, які дітки відгадували з легкістю. Після чого, вихованці отримали у подарунок цікаві книжки – символ Знань.

Вихованці випромінювали посмішки, а дорослі, які були присутніми на святі, ще раз повернулися в дитинство, адже дитячий садок – це місце, де дитинство оселилося назавжди!

Вітаємо з Днем Знань всіх наших малят та їх батьків!

Бажаємо креативності, творчості, терпіння та наснаги!

Переглянути фото можна в фотогалереї.