Значення ранкової гімнастики, її завдання

2 вер. 2021
Ранкова гімнастика є цінним засобом оздоровлення і виховання дітей. Під час систематичних занять ранковою гімнастикою пропадає сонливий стан, з'являється відчуття бадьорості, настає емоційний підйом, підвищується працездатність.

Рухова активність дітей дошкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший структурний і функціональний розвиток дитячого організму.

Важливим засобом забезпечення рухової активності дітей в закладі дошкільної освіти є заняття з фізичної культури та ранкова гімнастика. Інструктор з фізичного виховання нашого закладу Гордієнко Т.В. в теплу пору року проводить ранкову гімнастику та заняття з фізкультури  на свіжому повітрі — на спортивному майданчику, а в холодну пору року — в спортивному залі. Велике значення має рухова активність в ранковий час. Для її забезпечення в нашому садочку щоденно проводиться ранкова гімнастика.

За допомогою загально-розвиваючих вправ дітки активізуються та налаштовуються на подальшу роботу. Дуже важливо, щоб виконання вправ ранкової гімнастики увійшло в звичку, тому ми радимо батькам, на власному прикладі, показувати дітям необхідність її виконання.

Поради батькам:

• ·Щоденно виконуйте разом з дитиною ранкову гімнастику, виходьте на прогулянки;
  • ·Разом з дитиною здійснюйте пішохідні прогулянки та туристичні походи;
  • ·Залучайте дитину до виконання основних рухів — ходьба, біг, стрибки, вправи з м'ячем, лазіння, повзання...
  • ·Грайте з дитиною в рухливі та спортивні ігри;
  • ·Беріть участь разом з дитиною у проведенні спортивних свят, розваг, що організовуються дошкільним закладом;
  • ·Катайтеся разом з дитиною на велосипеді, роликах, грайте у бадмінтон, теніс, футбол, стрибайте на скакалці.

/Files/images/rzne/8_2.jpg