ТРИВАЄ ДІАГНОСТИКА РІВНІВ ЗНАНЬ ДІТЕЙ НА ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

8 вер. 2021
Педагогічна діагностика рівнів розвитку дошкільників - професійний обов'язок кожного вихователя, який має вболівати за кінцеві результати своєї роботи.

Педагог стає майстром тоді, коли він може налагодити взаємодію з вихованцями на засадах рефлективного керування: вміє організувати доцільну діяльність дітей і бачить не лише наслідки предметного впливу, а й зміни в розвитку вихованців.

В основі діагностичного підходу, як важливої умови професійної позиції вихователя лежить теза про те, що розвиток дитини повинен реалізовуватися в процесі виконання таких завдань, як:

а) розвиток матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти з урахуванням найважливіших досягнень науки і техніки на основі комп'ютеризації та вдосконалення інформаційної технології виховання;

б) створення в ЗДО психологічної атмосфери, здатної сприяти співтворчості за схемою педагог - дитина - мікро - макросередовище;

в) використання у закладі освітніх технологій, як суспільного руху педагогів і вихованців по шляху самовдосконалення на основі певних принципів.