ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

10 вер. 2021
Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Батьки завжди прагнуть бачити своїх малят здоровими, та щасливими, фізично розвиненими, загартованими, захищеними від усіляких негараздів, тому турбота про здоров'я дітей – найважливіша праця педагогів нашого закладу дошкільної освіти. Щоб дитина знала що таке здоров'я, що впливає на нього, що для нього корисне, а що - шкідливе, як зберегти і зміцнити своє здоров'я – про це мають подбати педагоги та батьки.

«Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила», саме під таким девізом пройшов День фізкультури та спорту в нашому закладі. До святкування долучилися всі групи. В рамках проведення святкування педагоги поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, відомих спортсменів України, а також про значення фізкультури і спорту для зміцнення здоров’я українців. Протягом дня вихованці з великим захопленням грали у цікаві рухливі ігри, ігри-естафети, проводилися веселі спортивні змагання.

Цікавими були розваги «Ми веселі малюки, з спортом дружимо залюбки», які провели вихователі молодших, середніх та старшихї груп.

День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

Переглянути фото