ДЕНЬ КОЗАЦТВА У НАШОМУ САДОЧКУ

13 жовт. 2021
В закладі дошкільної освіти пройшли заходи, присвячені Дню Козацтва.

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.

Напередодні свята,  в усіх вікових групах, вихователі провели тематичні заняття до  Дня Козацтва та Дня Захисника України. 13 жовтня у закладі дошкільної освіти №248 відзначили День Українського козацтва та День захисника України. Наш дитячий садочок — це заклад, де завжди шанують звичаї, тут традиційно проводять національні українські свята. У затишному колі дітей старших і середніх груп, вихователів, пройшла музично-спортивна розвага: «Козацькому роду нема переводу».

Метою заходу було поглибити знання дітей про звичаї та традиції козаків; викликати бажання брати участь в іграх-естафетах і перемагати в них; продовжувати розвивати фізичні якості дітей: витривалість, швидкість, спритність, увагу; удосконалювати навички співу та вміння передавати мелодію пісні; спонукати до використання художнього слова; створити дітям святковий піднесений настрій; виховувати любов до рідного краю та свого народу.

Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців педагоги нашого закладу.

Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

Переглянути фото