В закладі освіти, в групах дошкільного віку, пройшли навчальні заняття в рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", з урахуванням карантинних обмежень.

3 груд. 2021
03 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Кожного року в нашому садочку проводяться заходи присвячені цьому Дню.

Криниця без джерела – це не криниця,

І колос – це не колос без зерна

Без доброти душа – то є безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона

Протягом цього тижня педагогами були проведені: інтегровані заняття, під час яких вони проводили тематичні бесіди, розмови: «Дивіться на нас як на рівних»,«Я такий, як усі, бо я – людина»,«Оченята – віконечко в світ»; хвилинки милосердя «У світі бракує на всіх доброти»; ігри: «Сліпа довіра», «Глухий і німий», «Шість відчуттів»; робили колективні роботи «Долоньки доброти крокують по землі» «Любов у долоньках», «Серце сповнене доброти», «Від серця до серця». Діти разом з вихователями переглядали український дитячий навчальний мультсеріал «Уроки тітоньки Сови», а саме серію «Квіти дружби».

Круглий стіл з вихователями провела напередодні вихователь-методист разом з практичним психологом «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами».     Під час проведення всіх заходів вихователі доводили до свідомості дітей, що таких людей зазвичай називають людьми з особливими потребами. Однак попри свої недуги - прив’язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливі здібності і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості, займають активну життєву позицію. Педагоги пояснювали нашим вихованцям, що таке толерантність, якими рисами повинна володіти толерантна людина, і яке відношення вона має у спілкуванні з людьми з обмеженими можливостями, звертали увагу на розуміння проблем і потреб інших людей.

Виховуючи чуйність та співчуття у серцях майбутнього покоління, ми сприяємо усвідомленню і розумінню того, що інвалідність- це не вирок! Захищаючи гідність інваліда ми сіємо у своїх душах, та душах наших дітей зернятко доброзичливості ,милосердя , любові та зацікавленості у благополуччі ближніх.

Якщо дитина хвора - це біда!

Безсилі ми буваємо, шкода!

До щедрих рук добро і знов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Навчаймося добра, як вчаться мові діти –

Щоб потім все життя творить святе…

Здоров’я кожного - це надбання в родині,

У нашім серці - в рідній Україні!

Плекаймо крізь роки троянди ніжной жито

Тримаємо в серцях, як сонце золоте

Даруймо для людей погожі дні весняні,

Щоб щедрим садом вік світився небокрай.

Переглянути фото