В закладі дошкільної освіти закінчено тематичне вивчення

29 лист. 2021
Сьогодні відбулися колективні перегляди в групі №10 - молодший дошкільний вік (в-ль Мельник С.О.) та у групі №11 - старший дошкільний вік (в-ль Козачок Є.М.)

Досвідчений педагог Мельник С.О., разом із своїми вихованцями, під час відкритого колективного перегляду, допомагала Колобкові не потрапити у складну ситуацію. Світлана Олексіївна влаштувала справжню лялькову виставу, використовувала музичний супровід та вела невимушений діалог із казковими персонажами. Діти показали високі знання, уміння та навички з мовленнєвого спілкування.

Молодий спеціаліст Козачок Є.М. під час відкритого заняття "Давайте будемо ввічливі", розіграла та показала "глядачам" сценку "Ввічливі слова" за віршем Є. Машковської, використовувала ІКТ під час Д/гри "Хто що робить?" Діти показали високі знання, відповідали на запитання повними реченнями та вчилися за допомогою емоцій, міміки та жестів передавати стан літературних персонажів.