ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ.

1 груд. 2021
Тематичний тиждень "Здрастуй, зимонька-зима!"

Грудень – первісток зими

Відійшла в минуле осінь. Грудень – первісток зими –

Оглядає володіння. Сніг іскриться під саньми.

В білих шатах ліс дрімає. Кригою взялись річки.

І виблискують під сонцем, я посріблені стрічки.

Навкруги панує спокій, а сусідньому дворі
Червоніють горобини, ніби спалахи зорі.

Лідія Кир′яненко

Зима є чудовою порою року з великою кількістю свят. Недаремно в народі говорять: «Зима прийшла і свято привела». Дійсно, взимку ми відзначаємо свята мало не щодня. Найбільше зима до вподоби дітям, які радіють білому снігу, санчатам, зимовим розвагам. За народними прикметами, яким видасться перший зимовий день, такою буде і вся зима.

У  закладі дошкільної освіти були проведені заняття зустрічі із зимою, під час якого діти старшого та середнього дошкільного віку пригадували зимові прикмети, приказки та прислів'я про зиму, зимові ігри та забави. впродовж тематичного тижня вихованці разом із вихователем будуть виготовляти листівку-запрошення,   малюнки, аплікації та  колажі на зимову тематику.