ТИЖДЕНЬ ПРАВОВОЇ ДОСВІДЧЕНОСТІ.

6 груд. 2021
В закладі дошкільної освіти розпочався Тиждень правової досвідченості з 06.12 по 10.12.2021 р.

Мета тематичного тижня - формування правових знань у дошкільників - від акцентування уваги на ознайомлення з правами, які є у кожної людини, до розкриття реалізації цього права в реальному житті. Педагоги намагалися роз'яснити малятам звв'язки та взаємозалежність, які існують між правами різних людей. Формували моральну відповідальність, дотримання прав інших людей, виконання обов'язків і правил суспільного життя.

Перший день тематичного тижня співпав із святкуванням 30-річчя Дня Збройних сил України. Вихователі провели інтегровані заняття, бесіди під час яких розповіли дітям про ПРАВА ДИТИНИ:  "Право на життя" (Конвенція ООН, ст.6), "Право на захист" - Дітей не можна залучати до бойових дій  (Конвенція ООН, ст.38).

Переглянути фото