7 груд. 2023

Батьківська просвіта. ЯК ПОСТІЙНИЙ КРИК НА ДИТИНУ, ВПЛИВАЄ НА ЇЇ ЗДОРОВ’Я. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО!

Виховання дітей — це досить захопливий процес, який потребує багато терпіння, витримки та знань. Якщо дитина розуміє тільки після крику, значить десь пішов перекіс. Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку і викликає у дітей агресію, скутість та невпевненість в собі.
6 груд. 2023

6 Грудня - День Збройних Сил України

Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України»
5 груд. 2023

5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими люди керувались щодня. Одним з них було побратимство — духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу у скрутну годину.
4 груд. 2023

5 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК ВОЛОНТЕРСТВА: ОСВІТЯН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ

5 грудня в рамках ініціативи «Шкільний урок волонтерства» відбудеться Національний онлайн-урок волонтерства з почесними гостями. Організатори закликають освітян підтримати проєкт і доєднатися до трансляції.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Скористайтесь порадами та впевнено крокуйте "Сходинками розвитку".
1 груд. 2023

Як дітям скоротити час, проведений за гаджетами

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» продовжують надавати прості рекомендації.
30 лист. 2023

30 листопада — Всесвітній день домашніх тварин

Свято проводиться з 1931 року за рішенням Міжнародного конгресу прихильників руху на захист природи. Мета дня — нагадати людям про їхню відповідальність за все живе на планеті, зокрема й за домашніх тварин. Девізом цього дня стали слова Маленького принца з твору А. де Сент-Екзюпері: “Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив”.
29 лист. 2023

КОНСУЛЬТАЦІЯ. ДЕПРЕСІЯ В ДІТЕЙ: СИМПТОМИ Й ДОПОМОГА
28 лист. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Відтепер в Україні є безплатна дитяча онлайн-бібліотека Library For All!