25 груд. 2023

25 ГРУДНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ОДНУ З НАЙБІЛЬШИХ ЦЕРКОВНИХ ПОДІЙ – РІЗДВО ХРИСТОВЕ!

Різдво Христове вважається одним з найвизначніших свят у церковному календарі. З ним пов'язано багато давніх українських традицій – різдвяні вертепи, виготовлення дідуха і дитячі колядки. Українці готують різноманітні страви на Різдво, головною з яких є кутя. Також цього дня відвідують різдвяне богослужіння. У цей день усі віряни в Україні моляться за перемогу над російською агресію і вітають один одного з народженням Ісуса Христа.
22 груд. 2023

22 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. Відзначається щорічно 22 грудня.
20 груд. 2023

10 оригінальних паперових прикрас для ялинки

До Нового року залишається дедалі менше часу. Імовірно, ви вже прикрасили ялинку. Однак на ній точно ще знайдеться місце для оригінальних паперових іграшок, які ми пропонуємо виготовити разом з дітьми. Зібрали для вас 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.
19 груд. 2023

Консультація для батьків “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах.
18 груд. 2023

Міжнародний день мігранта

Дату запровадила Генеральна Асамблея ООН з метою захисту мігрантів та біженців у всьому світі та впровадження заходів, що спрямовані на їхню підтримку.
18 груд. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

В закладі розпочато творчий конкурс «Зимовий дивосвіт»!!!
15 груд. 2023

Методичний порадник для освітян щодо використання принципів ОДГ/ОПЛ

Фахівці проєкту DECIDE спільно з ініціативою МОН «Стаємо сильнішими разом!» розробили «Стаємо сильнішими разом: методичний порадник з використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни».
15 груд. 2023

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнеться довгоочікуваний період новорічних та різдвяних свят, але часто недотримання правил безпеки під час Новорічних свят може стати причиною трагедії. Отже, якщо ви хочете весело і без пригод відпочити, зверніть увагу на деякі правила під час підготовки до домашньої урочистості.
14 груд. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Як потурбуватися про психічне здоров'я вашої дитини. Пам'ятки!!!
13 груд. 2023

YouTube канали для дітей

Розвиваючі та навчальні відео, мультики та аудіоказки для вашого малюка