17 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Про проведення фестивалю «Київський район очима юних»
17 квіт. 2024

17 квітня - День пожежної охорони України

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Хотілося б звернути вашу увагу на банальні, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її.
16 квіт. 2024

Консультативна допомога батькам

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ ДЕПРЕСІЮ?
15 квіт. 2024

Навички дошкільняти та 10 порад.

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.
12 квіт. 2024

12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики

Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, хто працює в космічній галузі. Міжнародний статус свято отримало у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації. З 2011 року воно має ще одну назву — Міжнародний день польоту людини в космос. Таке рішення прийнято за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з нагоди 50‑річчя першого кроку в освоєнні космічного простору.
11 квіт. 2024

ЯК ТРАНСФОРМУЮТЬ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ

В Україні планують втілити у життя реформу дошкільної освіти. Докорінних змін у цій сфері не відбувалось протягом 30 років.
10 квіт. 2024

Освіта дошкільнят в умовах воєнного стану

До підготовчих занять з дошкільнятами у Харківському метрополітені долучилась вихователь КЗ "ДНЗ № 248" - Візняк Анастасія Валеріївна
10 квіт. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

10 квітня проводиться Міжнародний день братів і сестер.
9 квіт. 2024

Роль українських казок у вихованні дітей дошкільного віку

Характерними для нашого часу, в силу різних суб'єктивних та об'єктивних причин, є обмеженість спілкування дитини з однолітками та батьками і недостатність її контактування з природними об'єктами та явищами . З огляду на це, якщо Ви хочете щоб Ваша дитина була відкрита світу та могла отримувати від спілкування з ним лише радість, познайомте її з перевіреною часом українською казкою.
8 квіт. 2024

МОН І ЮНІСЕФ ЗАПУСТИЛИ ВАЙБЕР-КАНАЛ ПРО ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили вайбер-канал «НУМО для дошкілля». Мета каналу — створити спільноту освітян дошкілля та сприяти важливим змінам у сфері промоції дошкілля, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації.