25 лист. 2020

Тематичне вивчення «Підвищення мовленнєвої компетентності дошкільнят шляхом використання мовленнєвих ігор»

Відповідно до плану роботи закладу на 2020/2021 навчальний рік, з метою вивчення стану мовленнєвої компетентності дітей у закладі дошкільної освіти в усіх вікових групах з 23.11.2020-27.11.2020 року проходить тематичне вивчення «Підвищення мовленнєвої компетентності дошкільнят шляхом використання мовленнєвих ігор».
25 лист. 2020

ІІІ Харківський сімейний форум, який третій рік поспіль проводить департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Мета форуму - допомогти харків’янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами з виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, піклуватися про здоров'я та будувати міцну і щасливу родину.
13 лист. 2020

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ КАРАНТИНУ: ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Кабінет міністрів України відмовився від адаптивного карантину і впровадив обмеження «помаранчевої» зони по всій країні.
9 лист. 2020

З Днем української писемності та мови

9 листопада в дошкільному навчальному закладі відбулися заходи з нагоди Дня української писемності та мови
6 лист. 2020

Осінні розваги

В закладі дошкільної освіти проведені осінні розваги для дітей дошкільного віку
30 жовт. 2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!! ЗАПРОШУЄМО ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ ВИХОВАНЦІВ ДО УЧАСТІ У РАЙОННОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ

Творчий челендж до Дня української писемності та мови. Педагогів, вихованців закладів дошкільної освіти та членів їх родин запрошуємо приєднатися до творчого онлайн-челенджу «Шануй українську мову!», який присвячений Дню української писемності та мови.
28 жовт. 2020

В закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень Безпеки в осінній період

Мета: забезпечити реалізацію заходів з питань охорони життя, здоров'я дітей, сприяти формуванню навичок здорового способу життя, створити умови щодо безпечної життєдіяльності вихованців і запобіганню дитячого травматизму та порушень техніки безпеки педагогічними працівниками.
26 жовт. 2020

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

З 26 по 30 жовтня 2020 року, відповідно до наказу ЗДО №248 від 09.10.2020 року №68 "Про оганізацію та проведення Тижня безпеки дитини та за Річним планом роботи, проходить "Тиждень безпеки дитини"(в осінній період)
21 жовт. 2020

Виставка творчих робіт з природного матеріалу «Осінні барви».

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ ВИСТАВЦІ "ОСІННІ БАРВИ", ЯКА ТРИВАЄ З 19.10 по 30.10 2020 року.
17 жовт. 2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ!