13 жовт. 2023

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Вихователь старшої групи №3 "Говорунчики", Савицька Наталія Іванівна, пропонує дошкільнятам разом з батьками долучитися до створення осінньої поробки із соломки "Лелека - символ України"
12 жовт. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

Конкурс для дошкільнят від Національного банку України!
11 жовт. 2023

В Україні триває місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
10 жовт. 2023

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається у світі з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я (World Federation for Mental Health), з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів, передає Ukr.Media.
9 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я МОЗ України інформує!!!

З метою популяризації здорового харчування, ознайомтеся з інформаційними матеріалами до всесвітнього дня серця»
9 жовт. 2023

Традиційний Радіодиктант національної єдності відбудеться на День української писемності та мови, який вперше відзначатиметься 27 жовтня.

5 жовт. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

Протягом жовтня запрошуємо освітян та вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!
4 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.
1 жовт. 2023

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА!

З Днем працівників освіти!!!