25 вер. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!! ДІЯЛЬНІСТЬ THE LEGO FOUNDATION У ДОШКІЛЛІ УКРАЇНИ

ПАРЦІАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ ЧЕРЕЗ ГРУ «ТВОРЦІ МАЙБУТНЬОГО». МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
24 вер. 2023

Вітання з Днем дошкілля начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю.
24 вер. 2023

Всеукраїнський день дошкілля

«Є професія у світі — серце віддавати дітям!»
21 вер. 2023

21 вересня — Міжнародний день миру

Це свято присвячено зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. Це день припинення вогню і відмови від насильства, осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності щодо його досягнення. Діти прагнуть миру на Землі. Два слова-мир і війна... Такі короткі за кількістю літер, та дуже великі за змістом. Коли ми вимовляємо слово мир, перед нами постає квітуча різними кольорами веселка, усміхнена мати, радісні та мрійливі діти. Наша мрія та мрія наших дітей - щоб ніколи не було війни, а усі жили в мирі та злагоді.
20 вер. 2023

Працівники закладу переглянули освітній серіал «Обережно! Кібершахраї».

«Обережно! Кібершахраї» – новий освітній серіал про захист свого телефону від зловмисників. В умовах значної кількості наявних та нових загроз у кіберпросторі України важливим є забезпечення обізнаності громадян про них.
18 вер. 2023

Фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

З 18 вересня розпочинається II (фінальний) етап Фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»
15 вер. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Запрошуємо до участі у VII Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого" з 11 вересня 2023 року по 6 травня 2024 року
14 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
13 вер. 2023

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНИКА!

Дуже часто мами, займаючись з дитиною малюванням, ліпленням або іншими видами творчої діяльності, стикаються з деякими проблемами. Малюки або тягнуть все до рота, не виконуючи очікуваних дій з фарбами або олівцями; їм швидко набридає; вони взагалі не бажають слухати вказівок мами, а роблять все по-своєму; або взагалі відмовляються від занять… Що ж не так роблять батьки, займаючись з дитиною?
12 вер. 2023

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ Використання традиційних та інноваційних технологій у національно-патріотичному вихованні дошкільника.

В основі патріотичного виховання лежить формування національно свідомого громадянина, патріота, тобто людини, якій притаманні особистісні якості й риси характеру, світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. Щоб досягти цієї мети, виховувати патріотів слід вже з дошкільного віку.