26 серп. 2023

Як говорити з дітьми про війну: поради психологів

Кілька порад щодо того, як підійти до розмови з дитиною про війну. (від ЮНІСЕФ)
24 серп. 2023

ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!
23 серп. 2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ХАРКІВ! МИРУ І ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні ми зізнаємось у коханні до Харкова — героїчного міста, яке залишилося нескореним попри ворожі обстріли і продовжує жити. З Днем народження, незламний Харкове! Ти завжди був, є і будеш українським! З Днем міста, харків’яни! З Днем народження любий Харків!!!!!!!!
23 серп. 2023

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
22 серп. 2023

Літо і дозвілля.

Потреби дітей лишаються незмінними: літо – пора оздоровлення. Навіть в умовах війни потрібно дбати про оздоровлення та відпочинок дітей на свіжому повітрі, надати можливість багато рухатись.
21 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Здорове харчування дітей – інвестиція в майбутнє України
21 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

Про підвищення кваліфікації в Каразінському університеті у новому 2023/2024 навчальному році
18 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Дайджетст підготовлено в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
18 серп. 2023

Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Пропонуємо для ознайомлення нові розробки педагогів, створені на виклики сьогодення.
17 серп. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих МОН для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році