19 лип. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

Щодо підвищення кваліфікації педпрацівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу
17 лип. 2023

Поради батькам.

Як батькам зрозуміти та припинити прояви маніпулятивної поведінки дитини.
14 лип. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

«ВзаємоДія» - новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
12 лип. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Подбайте про безпеку дітей під час літніх канікул!
10 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
7 лип. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

До нового навчального року проводяться роботи по благоустрою територій ЗДО № 248
5 лип. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року
3 лип. 2023

Просвіта для батьків

4 речі, які батьки мають знати про виховання дітей
30 черв. 2023

КІР: ШВИДКИЙ І НЕБЕЗПЕЧНИЙ. Як захистити себе і дитину

Усі діти та дорослі, які не отримали щеплення, під загрозою. Хвороба небезпечна для всіх невакцинованих дітей та дорослих. У дорослих і дітей, молодших року, кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не були вакциновані, також є вразливими до захворювання.
28 черв. 2023

28 червня, середа - День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави.