2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Зі святом Останнього дзвоника!
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

Зі святом!

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Дітям про літо

Останній дзвоник у школах

Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до "великого життя"!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

1 червня, четвер - День захисту дітей

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
1 черв. 2023

До уваги батьків майбутніх дошкільнят!!!

Запрошуємо батьків майбутніх дошкільнят зареєструвати своїх дітей до ЗДО № 248 на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти.
31 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

1 червня — Всесвітній день молока
31 трав. 2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».

Які сигнали подає психіка у відповідь на стрес?
30 трав. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів долучитись до освітньої акції “ДЕ ЄДНІСТЬ, ТАМ І ПЕРЕМОГА”.