13 квіт. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Оголошення про набір до 1 класу ХЗОШ №158
13 квіт. 2023

Всесвітній день рок-н-ролу

Це свято однодумців, для яких рок-н-рол став не просто музикою, а стилем життя. Воно відзначається щорічно 13 квітня: 12 квітня 1954 р. Білл Хейлі записав сінгл “Rock Around The Clock”, що став знаковим, давши початок новому музичному напряму, який швидко поширився країнами і континентами, кинувши виклик традиціям.
11 квіт. 2023

«Благодійна Україна-2022»: триває приймання заявок

Асоціація благодійників України у співпраці з державними органами влади організовує конкурс «Благодійність на захисті України», у межах якого буде відзначено найефективніші доброчинні ініціативи 2022 року.
11 квіт. 2023

Марафон дитячих мрій та ідей за темою " Яким я бачу Київський район"

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, взяти участь у марафоні " Яким я бачу Київський район після Перемоги"
6 квіт. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!! ІІ Міжнародне заняття доброти

Вітаємо вихователя середньої групи Візняк Анастасію Валеріївну, яка долучилася до проведення заняття із вихованцями групи та отримала електронний сертифікат учасника ІІ Міжнародного заняття доброти для нашого закладу.
5 квіт. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

5 квітня — День геолога. Цей день встановлено Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 як професійне свято працівників геології, геодезії та картографії.
5 квіт. 2023

Участь у Всеукраїнської конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

До участі у конференції запрошуються керівники закладів освіти, педагогічні працівники, батьки дітей старшого дошкільного віку та початкової школи.

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року
4 квіт. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Розпочався прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1- х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році

До уваги батьків !

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.