Основні напрями діяльності

Пріоритетні завдання в діяльності закладу освіти

у 2020/2021 н. р.:

Враховуючи підсумки освітньої діяльності за минулий навчальний рік педагогічний колектив закладу дошкільної освіти продовжує спрямовувати свою діяльність у наступному році на вирішення єдиної методичної теми: «Формування у дітей цілісної картини світи через прилучення до національно-культурних цінностей та реалізацію в освітньому процесі особистісно-орієнтованої моделі дошкільної освіти».

Річні завдання, які стоять перед педагогічним колективом закладу

для вирішення у 2020/2021 навчальному році.

1.      Формувати комунікативно-мовленнєву компетентність дітей засобами дидактично-мовленнєвих ігор.

2.      Сприяти становленню пріоритетності патріотичного виховання дошкільників засобами народознавства.

3.      Впроваджувати нові форми та методи роботи з дітьми і батьками через використання інформаційно-комунікативних та дистанційних технологій.