Основні напрями діяльності

Пріоритетні завдання в діяльності закладу дошкільної освіти у 2023/2024 н. р.:

Введення в Україні воєнного стану позначилося на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнала і дошкільна освіта. З урахуванням подій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, річний план за минулий навчальний рік виконано не в повному обсязі.

Важливими завданнями дошкільної освіти є консолідація зусиль влади, закладу освіти, громадськості з метою забезпечення необхідних умов для розвитку, освіти, повноцінної соціалізації дітей і створення безпечного освітнього середовища.

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей. В умовах воєнного стану зазнала змін й організація роботи з кадрами, зокрема підвищення кваліфікації, інформаційна та методична підтримка педагогів.

Заклад дошкільної освіти в цьому навчальному році планує організувати освітній процес дистанційно.

Враховуючи підсумки освітньої діяльності за минулий навчальний рік та введення в Україні воєнного стану, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти спрямовує свою діяльність у наступному році на розв'язання методичної проблеми: «Формування соціально-громадянської компетентності і національно-патріотичної свідомості дошкільників через реалізацію діяльнісного підходу в різних видах діяльності, здійснення й поширення інформаційно-комунікаційних та дистанційних технологій у роботі закладу дошкільної освіти.

Річні завдання, які стоять перед педагогічним колективом закладу для вирішення

у 2023/2024 навчальному році.

1. Формування соціально-громадянської компетенції, спрямованої на реалізацію прав дітей, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство.
  2. Розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.
  3. Використання та поширення інформаційно-комунікаційних та дистанційних технологій у роботі закладу дошкільної освіти з дітьми, педагогами, батьками та громадськістю.