ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ми раді вітати вас на сторінці комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №248 харківської міської ради"

Ми раді запропонувати інформацію про роботу нашого закладу дошкільної освіти — педагогам, батькам та всім, хто цікавиться розвитком, навчанням та вихованням дошкільнят.

Дошкільне дитинство – важливий період для формування громадянських компетентностей. Від того, яким буде середовище, у якому зростає дитина, залежить формування її особистості.
Наше завдання – допомогти дітям відчути себе частиною спільноти, в якій поважають одне одного, визнають власну цінність та унікальність. Це – основа для навчання та розвитку дітей дошкільного віку.

26 квіт. 2024
Розвиваємо в дитини лідерські навички
Лідерські навички даються з народження, але батьки можуть розвинути їх у дітей завдяки певним правилам.
25 квіт. 2024
Грамотне планування – фундамент успішного майбутнього!
Тайм-менеджмент – навичка, яку важливо розвивати в дитини з раннього віку. Що раніше ви навчите малюка планувати та розвивати корисні звички, то кращих результатів він досягне в навчанні та житті.
25 квіт. 2024
СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!