Освіта в умовах воєнного стану

30 квіт. 2024
Консультація для батьків "Безпека вашої дитини"

Тиждень безпеки дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу.

Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу дошкільного навчального закладу

Формування у кожного вихованця активної

життєвої позиції щодо власного життя та

власної безпеки, озброєння його знаннями

та навичками безпечної поведінки вдома,

на вулиці, у дитячому садку ;збереження  та зміцнення здоров’я, формування    здорового способу життя дошкільнят – одне з

найактуальніших завдань роботи  педагогічного  колективу дошкільного навчального закладу.

Формування відповідального ставлення до  власної безпеки має відбуватися на  всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства.

Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію  здебільшого вбачають у тому, щоб  захищати та оберігати дитину, але дуже   важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

Небезпечні предмети в руках малюків

Безпека на дорозі