7 лют. 2024

«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: ПРО ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ БАТЬКАМ»

В епоху цифрових технологій виховання дітей стало складнішим, ніж будь-коли. Тепер батьки повинні хвилюватися про ризики, з якими стикаються їхні діти в соціальних мережах. Такі ризики, як кіберзалякування, кібербулінг та секстинг
6 лют. 2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

МОЗ УКРАЇНИ Стань донором - врятуй життя!!!
5 лют. 2024

МОН розроблений проєкт нового Положення про атестацію педагогічних працівників

Документ визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності. Дія положення поширюватиметься на педагогічних працівників закладів освіти, які здійснюють педагогічну діяльність та посади яких належать до педагогічних.
2 лют. 2024

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

01 лютого 2024 року методистами центру освітніх технологій Управління освіти Свідєрською Н.П. та Івахненко Н.К. на платформі Zoom була проведена онлайн-нарада з відповідальними за атестацію педпрацівників у закладах дошкільної освіти.
2 лют. 2024

«Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
1 лют. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Запрошуємо батьків вихованців та педагогів долучитися до заходів впродовж березня!!!

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ! Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.
1 лют. 2024

Долучаємося до освітньої акції "Добро починається з тебе"

Цього місяця запрошуємо дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
1 лют. 2024

Про розповсюдження відеоматеріалів з мінної небезпеки

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.
31 січ. 2024

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !!!

ЗАВЕРШИВСЯ I ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ КАТЕРИНИ БІЛОКУР «КВІТУЧА ПАЛІТРА», ЯКИЙ ПРОХОДИВ З 23 ЛИСТОПАДА 2023 - 10 СІЧНЯ 2024 РОКУ.