10 квіт. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

10 квітня проводиться Міжнародний день братів і сестер.
9 квіт. 2024

Роль українських казок у вихованні дітей дошкільного віку

Характерними для нашого часу, в силу різних суб'єктивних та об'єктивних причин, є обмеженість спілкування дитини з однолітками та батьками і недостатність її контактування з природними об'єктами та явищами . З огляду на це, якщо Ви хочете щоб Ваша дитина була відкрита світу та могла отримувати від спілкування з ним лише радість, познайомте її з перевіреною часом українською казкою.
8 квіт. 2024

МОН І ЮНІСЕФ ЗАПУСТИЛИ ВАЙБЕР-КАНАЛ ПРО ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили вайбер-канал «НУМО для дошкілля». Мета каналу — створити спільноту освітян дошкілля та сприяти важливим змінам у сфері промоції дошкілля, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації.
8 квіт. 2024

Психологічна просвіта

Стрес, занепокоєння, напади тривоги — відчуття, притаманні дітям так само, як і дорослим, і особливо, під час війни. Зняти психологічне напруження й змусити дітей розслабитися допоможуть дихальні вправи й рухливі ігри, зокрема такі, що містять вірші, пісні, лічилки.
5 квіт. 2024

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку — де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, бо діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі та схоже, що в усі часи.
4 квіт. 2024

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Про проведення флешмобу «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я
4 квіт. 2024

4 квітня — Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

Це важлива подія, яка була започаткована Організацією Об'єднаних Націй 8 грудня 2015 року. Головна її мета полягає в тому, щоб привернути увагу людства до проблеми мінної загрози, перешкодити державами використовувати міни і інші вибухонебезпечні засоби, поінформувати суспільство про загрозу вибухових пристроїв.
3 квіт. 2024

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області"

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року
2 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Про початок прийому документів до 1 класу з 8 квітня 2024 року
2 квіт. 2024