ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ! Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ми раді вітати вас на сторінці комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №248 харківської міської ради"

Ми раді запропонувати інформацію про роботу нашого закладу дошкільної освіти — педагогам, батькам та всім, хто цікавиться розвитком, навчанням та вихованням дошкільнят.

Дошкільне дитинство – важливий період для формування громадянських компетентностей. Від того, яким буде середовище, у якому зростає дитина, залежить формування її особистості.
Наше завдання – допомогти дітям відчути себе частиною спільноти, в якій поважають одне одного, визнають власну цінність та унікальність. Це – основа для навчання та розвитку дітей дошкільного віку.

20 бер. 2024
СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ
Наша планета Земля – наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. Адже вона така одна у всьому всесвіті.
20 бер. 2024
СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 20 березня Міжнародний день щастя
20 березня обрали Міжнародним днем щастя не випадково. На цей день припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично рівняється із днем. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце. Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року.
19 бер. 2024
В Україні стартував Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)!
Всесвітній тиждень грошей відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року