Організація харчування

ТИЖНЕВЕ МЕНЮ з 19.10.2020 по 23.10.2020  https://drive.google.com/file/d/1ANLUKx1NX4TUcnxQqqVeuH9AGPy6-x9H/view?usp=sharing

Тижневе меню з 05.10.2020 по 09.10.2020

Нормативні документи з організації харчування

Рішення Харківської міської ради від 11.12.2019 № 911 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Харкова у 2020 р."

Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 16.12.2019 р. № 335 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міста у 2020 році"

Наказ Управління освіти від 17.12.2019 № 309 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Київського району у 2020 році"

Наказ ЗДО № 248 від 02.01.2020 № 05 "Про організацію харчування вихованців закладу дошкільної освіти у 2020 навчальному році"

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2019 році», з метою організації якісного та повноцінного харчування вихованців закладів дошкільної освіти  з 01 січня 2019 року затверджені нові грошові норми харчування вихованців, а саме:

- вікові групи від 1-го до 3-х років  - 25,00 грн. (із розрахунку 10,00 – бюджетні кошти та 15,00 – батьківська плата);

- вікові групи від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 30,00 грн. (із розрахунку 12,00 - бюджетні кошти та 18,00 – батьківська плата).

Інформація для дітей пільгового контингенту

Список документів,  необхідних  для надання пільг на харчування дітей пільгового контингенту

Малозабезпечені сім’ї

1. Довідка про склад сім’ї із  житлово-експлуатаційної дільниці.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3. Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

4. Довідка про призначення допомоги малозабезпеченій сім’ї, видана органом праці та соціального захисту населення.

Діти під опікою

1. Рішення виконкому про опіку над  дитиною. (завірена копія).

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3. Рішення суду про позбавлення батьківських прав (завірена ксерокопія).

4. Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Діти – сироти

1. Копії  свідоцтв про смерть 2-х батьків, або копія рішення про опіку.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3. Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Діти – інваліди

1.  Посвідчення дитини-інваліда (завірена ксерокопія)

2.  Свідоцтво про народження дитини ( завірена ксерокопія)

3.  Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Багатодітні  сім’ї  (троє та більше дітей)  пільга 50% від сплати

1. Свідоцтво про народження всіх дітей ( завірена ксерокопія).

2. Посвідчення  багатодітної сім’ї.

Раціональне харчування - це харчування здорових дітей, що повністю відповідають віковим фізіологічним потребам організму в основних речовинах і енергії. Залежно від віку діти повинні щодня одержувати певну кількість енергії, живильних, мінеральних речовин і вітамінів.

Білки - є життєво - необхідними речовинами й мають особливе значення в харчуванні дітей. Насамперед це основний пластичний матеріал, що йде на побудову кліток , тканин, органів. Необхідні вони також для утворення ферментів, гармонів, гемоглобіну крові вони формують з"єднання , які забезпечують імунітет. Білки беруть участь у пороцесах засвоєння жирів, вуглеводів, мінеральних речовин вітамінів. Особливо велика їхня роль у засвоїнні організмом вітаміну С.
Жири - є джерелом енергії , вони необхідні для побудови клітинних оболонок, беруть участь в обміні речовин, відіграють роль запасного живильного матеріалу забезпечують засвоєння багатьох вітамінів.

Вуглеводи - головне джерело енергії, разом з білками й жирами беруть участь в обміні речовин. Більша частина харчового раціону дитини складається з вуглеводів.

Основними принципами організації харчування в дошкільному закладі є: енергетична цінність раціонів відповідає енерговитратам дітей, збалансованість та максимальна різноманітність раціону, технологічна та кулінарна обробка продуктів і страв, що забезпечує їх смакові якості та зберігає вихідну харчову цінність, забезпечення санітарно-гігієнічних норм (дотримання всіх санітарних вимог до стану харчоблоку, продуктів харчування, їх транспортування, зберігання, приготування та роздачі страв).

Увага! Змінено реквізити рахунків для надходження доходів у розрізі ів класифікації доходів бюджету.

На виконання наказу МФУ від 30.12.2015 року № 1244 "Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів" з 22.02.2016 року були відкриті нові рахунки для надходження доходів у розрізі ів класифікації доходів бюджету.

Поточний рахунок                                      Ідентифікаційний код

UA 348201720314261005201037133