Інформація для батьків

Шановні батьки!

Нагадуємо вам, що  додаткових платних освітніх послуг в ЗДО немає!

Увага! Змінено реквізити рахунків для надходження доходів у розрізі ів класифікації доходів бюджету.

На виконання наказу МФУ від 30.12.2015 року № 1244 "Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів" з 22.02.2016 року були відкриті нові рахунки для надходження доходів у розрізі ів класифікації доходів бюджету.

ЗРАЗОК КВИТАНЦІЇ

Відповідно до п. 2.7. «Порядку встановлення для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 р. N 667, плата  за  харчування  дітей  у  дошкільних  навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за  який  вноситься  плата,  до  банківських  установ  (їх філій).

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ ЗАКЛАДУ, ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ!

Якщо у вас є можливість та бажання надати нашому  дошкільному закладу благодійну допомогу для поповнення матеріально-технічної бази, функціонування та розвитку закладу, то ми повідомляємо вам реквізити, на які можна відправити грошові кошти.

Квитанція Поточний рахунок                                          Ідентифікаційний код
  31553328237133   02146274
  Одержувач платежу УОА Київського району ХМР, номер закладу №
  МФО банку                                                                              Код  банку
  Найменування установи банку  ГУ ДКСУ  в Харківській області  м.Харкова
  Прізвище, ім’я, по батькові платника _______________________________
  _____________________________________________________________
  Призначення платежу    ДНЗ №
  Вид платежу                              Благодійні внески на розвиток закладу

Дата ____________________ Сума
Касир Підпис платника  _______________________________________________
  (прізвище, ініціали)
Повідомлення Поточний рахунок                                          Ідентифікаційний код
  31553328237133   02146274
  Одержувач платежу УОА Київського району ХМР, номер закладу  №
  МФО банку                                                                             Код  банку
  Найменування установи банку  ГУ ДКСУ  в Харківській області  м.Харкова
  Прізвище, ім’я, по батькові платника _______________________________
  _____________________________________________________________
  Призначення платежу    ДНЗ №
  Вид платежу                              Благодійні внески на розвиток закладу

Дата ____________________ Сума
Касир Підпис платника  _______________________________________________
  (прізвище, ініціали)

БУДЕМО ВДЯЧНІ БУДЬ-ЯКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ВНЕСКУ, СПІЛЬНІЙ ПРАЦІ З ВАМИ!