Наш садочок

Раді вітати Вас на сайті комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 248 Харківської міської ради»

Заклад дошкільної освіти є юридичною особою і діє на підставі статуту.
Прийом дітей до  закладу здійснюється керівником протягом календарного року (за наявності місць).
Режим роботи  закладу з 8-00 до 17-00.
Працює чергова група з 7-00 до 8-00 та з 17-00 до 19-00.
Групи у КЗ "ДНЗ № 248" комплектуються за віковими ознаками.
За дитиною зберігається місце в закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізується згідно з Програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», навчально-методичними посібниками, затвердженими МОН.

Наш девіз: Наш рідний садочок — дитяча країна виховує й пестить щасливу людину

Ми раді запропонувати Вам інформацію про роботу нашого закладу дошкільної освіти, ознайомити з концепцією розвитку, кадровим складом працівників, навчально-методичними матеріалами

Детский сад № 248 (ясли-сад)

Також на сайті Ви зможете знайти поради спеціалістів дитячого садка, поставити питання, які Вас цікавлять з питань виховання та розвитку дітей.

Детский сад № 248 (ясли-сад)

Територія закладу має огорожу та захисну смугу зелених насаджень. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс, обладнання та споруди для ігор. На території закладу обладнано спеціальний майданчик з вивчення правил дорожнього руху.

Більш ніж за 30 років плідної діяльності у закладі створено свій стиль, традиції. Завдяки тісній співпраці адміністрації, педагогів та співробітників, кожна вікова група стала по-справжньому затишною для вихованців і має своє неповторне обличчя.

В закладі дошкільної освіти працює 12 груп:

2 групи раннього віку — це №1 «Соняшники»; №6 «Веселі курчата».

10 груп дошкільного віку: № 2 «Ведмедик», № 3 «Говорунчики», № 4 «Бджілки», № 5 «Правознавці», № 7 «Дзвіночки», №8 «Веселка», №9 «Колобок», № 10 «Чомусики», № 11 «Чарівники», № 12 «Зірочка».

Також в дошкільному закладі освіти у наявності — народознавчий куточок, музична зала, басейн, кабінет практичного психолога, методичний кабінет, який містить педагогічну літературу, навчально-методичні посібники, дидактичний матеріал.

Детский сад № 248 (ясли-сад)

Сподіваємось, що наш сайт буде корисний, як батькам вихованців нашого садочка, так і всім-всім-всім!!!