НУМО ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

3 лют. 2023
До уваги батьків та педагогів представлено ключові показники, які забезпечують якість послуг і визначають місце освіти в широкому соціальному контексті.

КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Представлена інформація співвідноситься з Міжнародними критеріями якості дошкільних освітніх програм і Міжнародною методикою оцінювання якості дошкільної освіти (ECERS).

Рекомендації Європейської Комісії щодо високоякісних систем дошкільної освіти та догляду (2018)

Якісна дошкільна освіта має бути зорієнтованою на дитину; діти розвиваються краще в середовищі, що забезпечує участь дитини та її інтерес до пізнання, вибір видів діяльності й матеріалів, безпеку, можливість для дітей розвивати свій соціальний, культурний і фізичний потенціал.