ТИЖДЕНЬ НАУКИ В САДОЧКУ 3 12.02.2024 по 18.02.2024

12 лют. 2024
На меті тематичного тижня — впровадження пошуково-дослідницької діяльності в освітню діяльність дітей.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ПЕДАГОГИ!

З метою залучення дітей до дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, залучення батьків до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, згідно з наказом по КЗ «ДНЗ №248»  від 02.02.2024  №13 та на виконання річного плану закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік, у закладі  з 12.02.2024 по 18.02.2024 року розпочинається Тиждень науки "Розум допитливий маємо, багато цікавого знаємо!"

Під час тематичного Тижня буде організовано та проведено в онлайн-форматі робота із вихованцями, педагогами, батьками: заняття, дослідницька діяльність, спостереження, бесіди, цікаві мультфільми.

Роз’яснити малятам навіть складні речі просто, зрозуміло, дотепно та спонукати дітей до наукового пізнання. Сприяти розвитку у дітей пізнавальної активності, допитливості, прагнення до самостійного пізнання і роздумів.

Експериментальна діяльність, наукові відкриття