ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

3 бер. 2023
Участь закладу дошкільної освіти № 248 у II Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям, яке пройшло під гаслом «Виховуємо добро, незважаючи ні на що!»
Діти приєдналися з різних куточків України та світу. І з цікавістю дізнавалися про правила поведінки з тваринами, особливостями догляду за ними, ознайомилися з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог та закріпили правила поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці.