ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ.

14 бер. 2023
Навчання біля дому та справедлива черга: які зміни чекають на дошкільну освіту в Україні

ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ.
❗В Україні реформують систему дошкільної освіти. Нардепи вже працюють над удосконаленням відповідного законопроєкту.
❗Так, ухвалити законопроєкт №8030 про дошкільну освіту профільний комітет ВРУ рекомендуватиме парламенту.
❗Так, відповідно до законопроєкту, дитсадок стане ближчим до місця проживання дитини.
❗Також він стане більш доступним, а черги зменшаться. Відтак, має з'явитися чітка справедлива черговість зарахування дітей до навчальних закладів.
❗Подбали розробники і про безпеку та підтримку здоров'я дітей. Так, законопроєкт передбачає: